Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Dezinfekční prostředek na ruce 1 l

Vegan OK Doporučujeme

SONETT Dezinfekční prostředek na ruce 1 l. Dezinfekce na ruce k okamžitému použití všude, kde je potřeba. Vysoce účinná proti plísním a bakteriím, ale zároveň velmi šetrná k pokožce.

Zvolte variantu

Skladem

489 Kč 249 Kč 206 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONTEL13
Hmotnost (1 ks): 1,08 kg

Podrobné informace

SONETT dezinfekční prostředek na ruce je vysoce účinný proti plísním i proti bakteriím typu salmonela či coli a zároveň šetrný k pokožce

Dezinfekční přípravek na ruce je na alkoholové bázi. K okamžitému použití všude tam, kde je třeba dbát o dezinfekci rukou – na cestách, ve zdravotnických zařízeních, v sociálních službách, v kuchyňských provozech, restauracích, potravinářských výrobnách, v obchodech atd.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol*, glycerine*, potassium citrate, perfume* (fragrance), limonene*

* z ekologického zemědělství


Podobné produkty